O službě GoldMail

Uživatel, který si přeje co nejvíce vydělat, firma, která se snaží co nejvíce ušetřit. Dvě strategie, které na sebe v on-line podnikání narážejí každý den v mnoha podobách. GoldMail vytvořil koncept výhodný pro obě strany - uživateli přináší pravidelný příjem, firmy rychle a levně osloví stovky tisíc potenciálních zákazníků. Jedněm šetří, druhým vydělává. GoldMail se vyplatí všem.

Vše pro vaše úspěšné vydělávání peněz.


Zaregistrujete se zde ( běžte nejdříve nahoře na UŽIVATEL a potom vpravo na žlutou registraci) : www.goldmail.cz/gm/?u=173692072357375064d371d

 https://www.goldmail.cz/gm/?u=173692072357375064d371d
a my Vám budeme zasílat reklamní e-maily do Vaší schránky. Za každé přečtení Vám zaplatíme provizi. Přičtení provize se započítá ve chvíli, kdy kliknete na libovolný odkaz v e-mailu.

Do vaší schránky přijde týdně 3-5 GoldMailů, někdy více. Jejich platnost je přitom různá - některé kampaně trvají týden, jiné dva, další měsíc. Po dobu platnosti je GoldMail aktivní a za jeho přečtení vám zaplatíme.

Výdělek je individuální, za přečtení každého GoldMailu si vyděláte až 5 Kč, vaše základní měsíční odměna může být v řádu stokorun. Mnohem více si vyděláte, pokud do systému pozvete další uživatele. Za každého z nich vám vyplatíme provizi.

Vydělané peníze vám vyplatíme po dosažení hranice 1 000 Kč. Pokud dosáhnete této hranice, systém Vám nabídne funkci vyplacení provize na Váš běžný účet.

Vaše e-mailová adresa je v bezpečí, ručíme za to, že nebude zneužita třetí stranou. V případě, že se rozhodnete GoldMail účet zrušit, všechny údaje, které jste nám poskytli, smažeme.

Naše e-maily mají vždy název odesílatele "GoldMail.cz" a chodí z adresy neodpovidat@goldmail.cz. Vedle názvu odesílatele je možné vidět částku, kterou obdržíte po přečtení e-mailu.

Provize je přičtena ve chvíli, kdy kliknete na libovolný odkaz v e-mailu, který jsme Vám poslali. Po kliknutí Vás GoldMail bude informovat o přičtení částky.

Vícenásobné registrace jsou zakázány a pravidelně je kontrolujeme. V případě, že tuto aktivitu odhalíme, odstraníme bez náhrady všechny propojené účty.

Každý uživatel, kterého získáte do systému Vám vydělává peníze tím, že kliká také na reklamní e-maily. Provize je různá, záleží na tom, kolik nám inzerent zaplatí za kampaň. Pokaždé ale provize získáte!

Nové heslo si můžete nechat zaslat na úvodní stránce pod přihlašovacím formulářem.Kliknutím na měnící se obrázek lze zdarma a velmi snadno vytvořit vlastní web, na kterém můžete tento svůj pasivní příjem dále propagovat.